HomeZápisy z utkání ml. žáci

Mistrovské utkání krajské soutěže, prohra 4:2
Vítkovice “B”, neděle  26. 9. 2021

 

Ve velmi pohledném zápase, ve kterém se přelévala hra z jedné strany na druhou rozhodly standardní situace. Ty naše mužstvo nezvládla, a taky díky nim nemohli pomýšlet na lepší výsledek, přestože díky předvedenému výkonu by klukům slušela přinejmenším remíza. Děkujeme soupeřům za kvalitní hru a doufáme, že přetrhneme dvouzápasovou smolnou sérii proher.

 

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/10/fbrijen17.jpg

ZPRÁVA Z UTKÁNÍ

Mistrovské utkání krajské soutěže, prohra 3:2
Heřmanice, neděle  19. 9. 2021

 

Neskutečná smůla se na nás lepila celé utkání. Celé utkání bylo ve znamení hry pouze na jednu bránu a bušení do zabetonované obrany Heřmanic. A pokud se přikloní štěstěna i na stranu soupeře, je na prohru zaděláno. Soupeř nám dal lekce z efektivity. Přestože se k ničemu nedostal, tři úniky  naší obraně poblázněna útočnou náladou znamenaly tři góly v naší síti. Pokud nebudeme proměňovat šance, bude naše dominance ve hře k ničemu.

 

 

Mistrovské utkání krajské soutěže, výhra 9:1
FC Ostrava – Jih, neděle  12. 9. 2021

Další soupeř pro nás byl velkou neznámou. Po té, co starší žáci podlehli výběru FC Ostrava – Jih, jsme měli velkou motivaci vyhrát. Kluci na hřišti předvedli doslova koncert a gólovou kanonádu. Svého soupeře přehráli ve všech směrech a zaslouženě vyhráli a došli si k dalším třem bodům.

 

Sestava: Matyáš Jelínek (B, ), David Kolečkář, Martin Konečný , Kristián Salpini (K), Tomáš Hurajt , Adam Horký, Filip Čmiel, Štěpán Brzobohatý,  Jan Kozůbek, Robert Ozorovský, Kryštof Balušek, Filip Cenek, Antonín Mádr, Vít Kocián, Jan Honeš

Góly: Kristián Salpini 4x, Štěpán Brzobohatý 3x, David Kolečkář, Vít Kocián

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/09/IMG_20210912_125904-scaled.jpg

Mistrovské utkání krajské soutěže, výhra 6:3
TJ HLUBINA, neděle  5. 9. 2021

Na dnešní utkání jsem se těšili. Do Ostravy jsme vyjížděli s cílem prolomit střeleckou smůlu. A taky že ano. Gólový půst jsme utnuli! Na umělém hřišti jsme se svým soupeřem hráli rychlý fotbal, který byl plný kombinací a vzájemných soubojů. V klíčových moment nás podržel brankář a útočníci se mohli projevit. Utkání bylo atraktivní i pro diváky. Kluci s Hlubiny hráli hezký fotbal – děkujeme.

 

Sestava: Matyáš Jelínek (B, K), David Kolečkář, Martin Konečný , Kristián Salpini, Alex Dvořák , Adam Horký, Filip Čmiel, Štěpán Brzobohatý,  Kryštof Valouch, Robert Ozorovský, Kryštof Balušek, Tobiáš Fusko, Filip Cenek

Góly: Jan Honeš 2x, Štěpán Brzobohatý 3x, David Kolečkář

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/09/1hlub.jpg

Mistrovské utkání krajské soutěže, remíza 1:1
FC Dolní Benešov, středa  1. 9. 2021

Výsledek vůbec neodpovídá průběhu utkání. V podstatě celý zápas se hrálo pouze na jednu bránu. Náš tým byl výrazně lepší, ale bohužel se stálé trápí v koncovce a v zahazování vyložených šancí. Neproměněný pokutový kop je toho jenom důkazem. A pokud se k tomu přidá osamocený únik, kdy se štěstím soupeř vsítí gól, remíze se nemůžeme divit. Ale i tak jsme s herním projevem našich mladých fotbalistů spokojeni. Děkujeme soupeřům za hru.

Sestava: Matyáš Jelínek (B), Vít Kocián, Martin Konečný (K), Kristián Salpini, Alex Dvořák , Adam Horký, Filip Čmiel, Dominik Orság,  Kryštof Valouch, Robert Ozorovský, Kryštof Balušek, Tobiáš Fusko

Góly: Kryštof Valouch

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/09/nahlmlzdb.jpg

Mistrovské utkání krajské soutěže, výhra 3:2
FK SK Polanka nad Odrou, Neděle  29. 8. 2021

V deštivé neděli chtěli mladší žáci MFK dokázat, že i oni umí vyhrávat. Do soupeře se pustili s velkou chutí a vytvořili si hned ze začátku velký tlak a neskutečné množství příležitostí. Ty se ale bohužel nedařilo přetavit v góly. Hra se vyrovnala a šancí ubývalo. V tu chvíli nás podržel brankář, který chytil nařízenou penaltu. Opět jsme si vytvořili tlak a dali gól. První poločas jsme vyhráli 1:0. Opět aktivně jsme vstoupili do druhého poločasu, a opět jsme neproměňovali šance a dali tak vyniknout skvělému brankáři soupeře. Soupeř hrál skvěle a po přímém kopu v blízkosti branky srovnal skóre. Následně v krátkém čase se po odraženém míči dostal do šance soupeřův útočník a ten nezaváhal. Kluci ale zabojovali a po srdnatém výkonu vyrovnali, a v samotném závěru vítězství přetáhli na svoji stranu.  Připisujeme si svoje první tři body do tabulky.

Sestava: Matyáš Jelínek (B), Vít Kocián, Martin Konečný, Kristián Salpini, Alex Dvořák (K), Adam Horký, Filip Čmiel, Štěpán Šatura, Filip Cenek, Jan Jedlička, Kryštof Valouch, Robert Ozorovský, Kryštof Balušek, Tobiáš Fusko

Góly: 2x Kocián, Salpini

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/08/winpolanka.jpg
Mistrovské utkání krajské soutěže, prohra 4:5
MFK Kravaře, sobota 20. 8. 2021

Mladší žáci chtěli navázat skvělý výkon svých starších klubových spoluhráčů. Do zápasu nevstoupili příliš dobře. Rychle inkasovali, ale rychle srovnali a na hřišti začali dominovat. Celý zápas se v podstatě hrálo jenom na jednu bránu. Herně jsme soupeře převyšovali, nicméně ten z minima vytěžil maximum. Doslova jsme góly darovali. A potom, co se nám nedařilo proměňovat vyložené gólové šance, přišlo potrestání v posledních dvou minutách zápasu, kdy jsme smolně inkasovali a prohráli si tak vyhraný zápas.

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/08/zpravawebkrava213.jpg

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO