HomeZápisy z utkání ml. žáci (okresní přebor)

ZPRÁVA Z UTKÁNÍ

Mistrovské utkání okresního přeboru, prohra 7:4
TJ Baník Horní Město, sobota  2. 10. 2021

 

Naši hráči tento víkend zavítali k vedoucímu týmu soutěže Hornímu Městu. 

Věděli jsme, že nás nebude čekat nic snadného, soupeř byl o pár let starší, výškově měl taky navrch, ale náš cíl byl se držet naší kombinační hry a ukázat to nejlepší. Soupeř se v obraně s ničím namazal, vytvářel na naše hráče svými nákopy neustálý tlak jak v obraně, tak i v brance.

Bohužel první roh soupeře v zápasu vyústil v nešťastný gól našeho hráče. Poté si naši hráči vybrali slabou chvilku a svými chybami ve hře a v brance nechali soupeře odskočit na rozdíl tří branek. 

To nás ale nezlomilo, začali jsme více bojovat, kombinovat, hodili za hlavu počáteční strach a pořádně se do toho opřeli a soupeři se přiblížili na rozdíl jediné branky. Soupeř se také nevzdal, měl v týmu velice šikovného kapitána, kterým naším hráčům působil mnoho problémů ve hře a také se několikrát zapsal do střelecké listiny.       

V utkání jsme měli i chvílemi navrch, ale soupeř nás předčil v rychlosti, důrazu, nám chyběla přesnější nahrávka ve hře a finální koncovka.

Přesto hráče musím pochválit za předvedené výkony, sílu se porvat, i když byl výsledek zápasu nepříznivý, že dnešní zápas nevypustily.

Věříme, že si hráči ze svých chyb vzali ponaučení a budou se jich v příštích zápasech vyvarovat. Děkujeme rodičům, divákům za podporu. 

 

Góly: Seidler 2x, Kolečkář, Jedlička

 

Sestava: Chelmecký, Marko, Žákovský, Fusko, Dvořák, Višňa, Červinka, Kolečkář, Chlubný, Lukeš, Michna, Šprtel, Jedlička, Seidler, Škultéty

 

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/10/20211002_132640-scaled.jpg

Mistrovské utkání okresního přeboru, výhra 6:2
TJ Sokol Lichnov, sobota  11. 9. 2021

 

Ve svém prvním mistrovském zápase v OP podali mladší žáci MFK výborný výkon. Přesto, že v některých soubojích byli proti sobě hráči i se čtyřletým věkovým rozdílem, kombinační a fyzický fond byl na straně MFK. Od většího brankového rozdílu uchránila domácí pouze nezkušenost hostů při zakončování.

 

Góly: Lukeš 3x, Michna 2x, Fabián

 

Sestava: Chelmecký, Marko, Žákovský, Michalík, Jelínek, Višňa, Červinka, Fabián, Chlubný, Lukeš, Michna, Šprtel, Jedlička, Seidler, Škultéty

 

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/09/nahledmllich.jpg

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO