HomeVÝSLEDKY ZÁPASŮZápisy z utkání st. žáci

ZPRÁVA Z UTKÁNÍ

Mistrovské utkání krajské soutěže, prohra 9:0
MFK VÍTKOVICE “B”, neděle 26. 9. 2021

Vysoká prohra s kvalitním soupeřem. Náš tým narazil na velmi dobrého soupeře a rozdíl dvou let byl tentokrát znát. Ač naši hráči odevzdali na hřišti vše tentokrát to na soupeře z Vítkovic nestačilo. Přesto kluci mohli odcházet ze hřiště se vzdvyženou hlavou a pocitem, že v tomto zápase odvedli maximum.

 

Mistrovské utkání krajské soutěže, prohra 7:1
MFK Kravaře, neděle 19. září

Prohra v Heřmanicích. Velmi dobrý první poločas odehráli naši kluci a jen neproměněné šance nás připravili o lepší výsledek. Ve druhém poločase přišly velké chyby v obranné fázi a ty rozhodly o vítězství týmu z Heřmanic.

STŘELCI: Brzobohatý

 

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/09/stostr.jpg
Mistrovské utkání krajské soutěže, prohra 4:1

FC OSTRAVA – JIH, neděle  12. 9. 2021

Prohra po kvalitním výkonu. I tak by se dalo zhodnotit vystoupení našeho týmu. Zejména první poločas byl z naší strany povedený a nabídl velice pohledný fotbal. Ve druhém poločase fyzicky vyspělejší soupeř naše kluky přehrál a odvezl si všechny body. I přes prohru naši kluci nemusí být smutní a zejména za první poločas si zaslouží velkou pochvalu.

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/09/stostr.jpg
Mistrovské utkání krajské soutěže, remíza 2:2

TJ Hlubina, neděle  5. 9. 2021

Dvě branky MFK v posledních minutách rozhodly o remíze. V průběhu celého utkání náš tým udával tempo zápasu, ale bohužel díky neproměňování svých šancí se připravil o vítězství. Nakonec bereme i bod, když soupeř z ojedinělých akcí vstřelil dvě branky střelami z velké vzdálenosti. Už to vypadalo, že náš tým odjede s prázdnou, ale skvělým závěrem alespoň vyrovnal.

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/09/dbnahled.jpg
Mistrovské utkání krajské soutěže, výhra 3:0

FC Dolní Benešov, středa  1. 9. 2021

Vítězná série pokračuje. Po vyrovnaném prvním poločase naši hráči zcela ovládli druhý poločas a zcela po zásluze zvítězili. Domácí tým předvedl spoustu pohledných akcí a sklidil zasloužený potlesk spokojených fanoušků.

Góly: Orság, Bystrický, Kolomý

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/09/dbnahled.jpg
Mistrovské utkání krajské soutěže, výhra 12:3

FK SK Polanka nad Odrou, Neděle  29. 8. 2021

V dalším kole hostil náš tým soupeře z Polanky. Ač výsledek vypadá jednoznačně tak úvod zápasu tomu neodpovídal. Vcelku rychle náš tým prohrával 0:2 a nevypadalo to se ziskem tří bodů moc dobře. Ale kluci nic nevzdali a pokračovali s velkou chutí zápas otočit. To se jim povedlo a velice kvalitním výkonem svého soupeře deklasovali. V zápase bylo vidět spoustu pěkných fotbalových akcí a tak po zápase mohli všichni včetně skvělých domácích fanoušků odcházet spokojeni.

Góly: 4x Kubík, 2x Gurecký, 2x Bystrický, Prchlík, Hurajt, Brzobohatý, Klučiar, 

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/08/stpolanka2.jpg

Mistrovské utkání krajské soutěže, výhra 3:2
MFK Kravaře, sobota 20. 8. 2021

V historicky prvním mistrovském zápase nově založeného klubu MFK Bruntál se utkal náš tým starších žáků proti soupeři z Kravař. Naši kluci šli do utkání s vědomím, že po celou sezónu budou nastupovat proti soupeřům až o dva roky starším. Naši fotbalisté se tímto handicapem vypořádali bravurně a po skvělém týmovém výkonu si zaslouženě připsali první tři body v soutěži.

STŘELCI: Hurajt, Prchlík, Kubík

 

https://www.mfkbruntal.cz/wp-content/uploads/2021/08/zpravawebkrava111.jpg

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO