TURNAJEVánoční turnaj v Novém Jičíně

1 ledna, 2023by mfkbruntal0

Mezi svátky 27-28.12. jsme se zúčastnili druhého ročníku dvoudenního vánočního turnaje v Novém Jičíně.

 

Turnaj byl vypsán pro ročníky U12 chlapci (U13 dívky) a zúčastnilo se ho 17 týmů z Česka, Polska a Slovenska:

 

FC Vřesina, Odra Petřkovice, Ostrava Jih, FK Stará Bělá, Nový Jičín “A”, Nový Jičín “B”, Starý Jičín, MFK Bruntál “A”, MFK Bruntál “B”, 

FC Zlín dívky (U13), BFK Frýdlant n/O, FK Zubří, SK Slatinice, KKS Spojnia (PL), Fotbal Jarcová, Sokol Ženkláva, Ultimate Team Frýdek Místek.

 

Tyto týmy byly rozlosovány do třech skupin po šesti (resp. 5ti).

První den probíhaly souboje o umístění ve skupinách v režimu každý s každým a do druhého kola (dne) postupovali první čtyři z každé skupiny.

Ve druhém dni se mezi sebou těchto 12 týmů utkalo ve dvou skupinách po šesti opět systémem každý s každým.

 

V pozdních odpoledních hodinách druhého dne se začaly odehrávat konečné souboje osmi nejlepších týmů ve čtvrtfinálovém pavoukovi.

 

S našim béčkem, které reprezentovali: Václav Brňák, Lukáš Petr, Jakub Zbořil, Michal Blažek, Dominik Žáček, Jan Žákovský, Josef Krajčovič 

a Matyáš Škultéty jsme v základní skupině vyhráli jeden zápas a do dalších bojů jsme nepostoupili. Výkony byly ale bojovné i emotivní, a když nám v posledním utkání postup jen o vlásek unikl neubránili jsme se slzičkám.

 

S našim áčkem, které reprezentovali: Natálie Vlachová, Jakub Chlubný, Milan Uhlíř, Dominik Michna, Jakub Seidler, Ladislav Brňák, Marek Chelmecký a Jan Lukeš jsme pomýšleli na vyšší příčky ale po prvních bojích v základní skupině to s námi i přes snaživé výkony moc dobře nevypadalo. Nicméně nám nakonec dvě výhry stačily na čtvrté postupové místo a byly jsme “TAM”!

 

Ve druhém kole (dni) to už bylo jiné kafe. Těžili jsme z bojovnosti, týmového ducha a motivace na dobré umístění, které nás nakonec dovedlo po jedné prohře a remíze na krásné druhé místo! No a dále nás čekaly už jen spanilé souboje ve čtvrtfinálovém pavoukovi – hurá, jsme mezi osmi nejlepšími! 

 

První souboj = výhra na penalty – jupí, jsme v semifinále! 

Druhý souboj = výhra – jupí, jsme ve finále!

Finále = prohra a vítězství lepšího Ultimate týmu, ale to vůbec nevadí, podali jsme úžasný bojovný výkon a získali krásné stříbrné medaile!

 

Tento výsledek ještě umocnilo ocenění Natálky Vlachové za nejlepší hráčku turnaje.

 

Moc děkujeme kluci a holko, byla to dlouhá a krásná jízda při které jste museli zvládnout třináct zápasů ve kterých jste nechali srdce!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO