OznámeníSPOLEČNÉ PROHLÁŠENÍ KLUBŮ

26 srpna, 2022by mfkbruntal0

SPOLEČNÉ PROHLÁŠENÍ KLUBŮ MFK BRUNTÁL A FC SLAVOJ OLYMPIA BRUNTÁL O VZÁJEMNÉM SLOUČENÍ

 

Dne 17. 8. 2022 na valné hromadě FCSOB přítomní delegáti stvrdili svým usnesením výsledek jednání mezi MFK Bruntál a FCSO Bruntál o vzájemném spojení těchto dvou klubů. Výsledkem valné hromady je skutečnost, že po mnoha letech bude v Bruntále opět jenom jeden fotbalový klub. Klub, který hodlá stavět svojí fotbalovou budoucnost především na práci s mládeží, budováním kvalitního herního zázemí a působením ve vysokých soutěžích v mužských a mládežnických kategoriích.  Vzhledem k započaté sezóně bude proces slučování postupný a rozdělený do několika fází. Název sloučeného klubu bude MFK Slavoj Bruntál. Všem fanouškům a sponzorům obou klubů děkujeme za dosavadní přízeň a věříme, že nás budete podporovat i nadále.

 

Výkonný výbor „MFK Slavoj Bruntál“: Marek Jelínek, Tomáš Němec, Radim Mádr, Radek Zatloukal, Josef Krajčovič, Pavel Kamler, Michal Žákovský

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO