TURNAJEÚSPĚCHYÚSPĚCH NA LANDEK CUPU 2022

7 června, 2022by mfkbruntal0

O víkendu 4-5.6.22 jsme se s dvěma týmy našeho klubu MFK Bruntál modrých a červených zúčastnili turnaje U11 Landek Cup v Petřkovicích u Ostravy pod záštitou pana starosty Iva Mikulici.

Jednalo se o 12 ročník s bohatou minulostí, vysokým kreditem a hojnou účastí.

Tentokrát se přihlásilo 28 týmů z celé republiky i Slovenska a patronem turnaje byl prvoligový fotbalista David Lischka z Baníku Ostrava. Turnaj byl po všech stránkách velice dobře organizovaný a po oba dny jej provázela pozitivní atmosféra.

V sobotu naše mužstva bojovali každý s každým o umístění ve skupinách a v neděli je podle pořadí čekaly boje o 1 – 16, resp. 17 – 28 místo.

Týmu červených, který jsme obsadili zkušenějšími borci, se ve skupině dařilo, podávali stabilní výkony a až na jedno zaváhání s čahouny ze Staré Lubovně, vyhrál všechny zápasy a postoupil do nedělního play off.

Tým modrých, který byl složen převážně z chlapců, kteří hrají fotbal teprve rok, se po prvním hracím dnu umístil na posledním místě ale bojovnost a zápal klukům nechyběla a v neděli ho čekaly boje o příčky v druhé polovině startovního pole.

Do druhého dne se naši červení hoši probudili s pozitivní energií, nastoupili na dobrou vlnu a dařilo se jim velice dobře, čemuž odpovídá i konečné umístění.

Vyzdvihnout je potřeba týmového ducha a výborný výkon Jakuba Chlubného, který měl skvělý tah na bránu, čemuž odpovídá i počet 16 vstřelených branek a vyhlášení jedním ze tří nejlepších hráčů, přehled a univerzálnost Kuby Seidlera, který vsítil 11 branek a svědomitě plnil úkoly vzadu, vpředu i uprostřed a v neposlední řadě neotřesitelný výkon našeho brankáře Máry Chelmeckého, který svými zákroky ohromil i ostatní a byl vyhlášen jedním ze tří nejlepších brankářů.

Řečeno prostě a jednoduše, bojovný výkon našich kluků a emotivní koučink trenéra Kamila Michny, dovedl naše červené ke zisku tolik vytoužené, tentokrát bronzové medaile a je z něj cítit dobrá perspektiva do budoucna. 

Mladší modří si v neděli zahráli hravý fotbal, získali pro mnohé z nich první turnajové zkušenosti a odešli z něj se ctí a skvělými zážitky na 26 místě.

 

Díky BORCI, jen tak dále !!!

HODNOCENÍ TRENÉRA KAMILA MICHNY:

Byl jsem s přístupem všech hráčů na Landek Cupu nadmíru spokojen, jak červených, tak modrých, bojovali jsme, snažili jsme se všichni podat co nejlepší výkon a ukázat všem, že na to máme, což se nám podařilo. 

Někteří hráči podali nadstandardní výkon! Z mého pohledu jsme se posunuli vpřed, nestagnujeme, o čemž svědčí získané 3.místo, dvojnásobné individuální herní ocenění turnaje a výborný herní dojem, který jsme zanechali. Museli jsme do týmu zapracovat nové hráče do červených i modrých, někteří hráči nehráli, ale i s touto situací jsme se vypořádali na výbornou, museli jsme změnit systém hry, rozestavění hráčů, ale všechny hráče stavíme na více postech už odmala, na což jsou zvyklý, někteří podali nadstandardní výkon na více pozicích! 

Pro modrý tým to byla první velká turnajová zkušenost, sbírali zde své první zkušenosti, bojovali a to je základ všeho, věřte, že lepší výsledky přijdou časem. Věřím jim. 

Děkuju Všem za výbornou reprezentaci MFK Bruntál, hráčům za předvedené výkony, hru, sice se našly nějaké herní chybičky, ale časem se vytratí, jsme přece pořád mladý perspektivní tým MFK Bruntál. 

 

STATISTIKA

MFK Bruntál modrá 

Petr, Kašuba, Jeřábek, Ježowicz, Kouřil, Žourek, Mrkva, Ozorovský, Hota, Mlček, Mouric. 
 
MFK Bruntál červená
Michna, Seidler, Chlubný, Chelmecký, Marko, Fusko, Žákovský, Škultéty, Krajčovič, Waleczková. 
 
MFK Bruntál modrá
Zápasy ve skupině
MFK – Havířov 0:14
MFK – Hlučín 0:7
MFK – Valašské Meziříčí 1:7
MFK – Krnov 0:7
MFK –  Modřice 0:13
MFK – Baník Ostrava bílá 1:4
 
Zápasy o umístění 
MFK – Příbor 1:5 
MFK – Těrlicko 0:5
MFK – Baník Ostrava bílý 0:5
MFK – Ostrava – Jih 0:4
MFK – Frýdlant 0:3
——————————————————
Výsledky MFK Bruntál červená
Výsledky ve skupině 
MFK –  Vítkovice 3:1
MFK – Česká Ves 6:3
MFK – Stará Lubovna 1:5
MFK – Vratimov 10:1
MFK –  Příbor 7:3
MFK – Polanka 4:0
 
Osmifinále
MFK – Hrachovec 2:2, 3:2 na penalty
Čtvrtfinále
MFK – Havířov 2:2, 3:2 na penalty
Semifinále
MFK – Česká Ves 2:4
Zápas o 3.- 4. místo
MFK – Hlučín 4:1
 
Střelci MFK Bruntál červená, modrá
 
Chlubný – 16x, Seidler – 11x, Michna – 6x, Žákovský – 5x, Škultéty – 3x, Waleczková 2x, Krajčovič –  2x, Petr – 2x, Marko – 1x, Mlček – 1x
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO