KLUBOVÁ AKCETURNAJEMFK TURNAJ 1v1

18 května, 2022by mfkbruntal0

V sobotu 14. 5. se naši hráči zúčastnili zajímavého turnaje MFK Bruntál – 1na1, hrálo se ve Valšově za krásného slunného počasí. 

 

Hráči poměřili síly ve dvou skupinách mezi sebou, rozdělených dle výkonnosti, nešlo nám o výsledky, ale zjistit, jak se hráči budou chovat v herní situaci 1na1. Jako trenéři jsme zjišťovali, jakým způsobem budou protihráči obcházet své soupeře, zda technicky, rychlostně, zda použijí klamání tělem, obtížnější kličky a třeba i fotbalové parádičky. 
U každého hráče jsme něco zajímavého viděli a zjistili jsme, kde přidat, co zlepšit, čemu se individuálně věnovat. Na turnaji hráči odehráli mnoho zápasů, turnaj si každý náležitě užil, utužili jsme hráčský a trenérský kolektiv, oslavili narozeniny hráče Honzy Lukeše a opeklo se pár buřtů. 
 
Hráči byli odměněny za svůj výkon náležitou medailí, dle umístění ve skupinách, někteří musí přidat, aby příště dosáhli vyššího umístění. Všem zúčastněným moc děkuji, bylo to super, určitě brzy turnaj zopakujeme. 
 
 
Fotbalu zdar !
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO