OznámeníTrenéři MFK Bruntál na odborné stáži v Praze

12 května, 2022by mfkbruntal0

Ve středu 27.04.2022 se pro pětici našich ambiciózních trenérů ve složení Pavel Orság, Vít Kocián, Roman Štůrala, Kamil Michna a Dušan Hargaš naskytla výjimečná příležitost, a to navštívit tréninkové centrum AC Sparta Praha na Strahově.

Hned po příchodu na recepci tohoto úžasného centra se trenéři mohli pozdravit s některými členy A – týmu v čele s Davidem Pavelkou a Ondřejem Čelůstkou. Po velmi milém přivítání a předání malých pozorností klubu si naše trenéry převzal vedoucí celé akademie pan Miroslav Krieg (společně s pány Michalem Vychodilem – vedoucím trenérem žákovských kategorií a Janem Kopáňkem – hlavním trenérem U19).

Trenéři MFK Bruntál odprezentovali svou koncepci, vizi, počet družstev a aktuální situaci v klubu. Následně začala dlouhá diskuze, která trenérům přinesla mnoho cenných informací ohledně vedení mládeže, celkové koncepci a taky stravě mladých sportovců. Po této velmi zajímavé debatě se trenéři odebrali k travnatým plochám, kde probíhaly tréninkové jednotky mužstev U9, U10 a U13. Našim trenérům se tak naskytla jedinečná možnost pozorovat tréninkové jednotky a diskutovat s nejlepšími trenéry mládeže v celé republice. Mezitím se na dalších plochách připravoval B-tým AC Sparta Praha k mistrovskému zápasu s Vysočinou Jihlava a ještě se hrálo modelové utkání mezi týmy U18 a U19. Takže ke sledování toho bylo opravdu mnoho.

Na závěr tréninků byli trenéři MFK provedeni po celém areálu, bylo jim ukázáno prvotřídní zázemí a potkali se i s hlavním trenérem Sparty Pavlem Vrbou. Jako poslední popřál hodně úspěchů celému MFK Bruntál hlavní vedoucí celé akademie pan Jaroslav Hřebík. Naši trenéři poté už jen vyrazili zpátky do Bruntálu a nyní už nově nabité informace a způsoby předávají dál do tréninkových procesů MFK Bruntál.

Tímto by jsme chtěli poděkovat celému vedení a trenérům akademie AC Sparta Praha, že si pro naše trenéry MFK Bruntál našli čas i v takto nabitém programu, který každý den mají a předávali jim své zkušenosti a drahocenné informace.

 

MFK Bruntál

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO