TURNAJETurnaj U11 v Jeseníku

20 dubna, 2022by mfkbruntal0

O víkendu(sobota 16.4.)  jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Jeseníku pro roč. 2011 a ml. , účastnilo se celkem 10 týmu, hrálo se systémem 7+1.

Náš tým se zúčastnil turnaje v oslabené sestavě, museli jsme doplnit jinými hráči, pro některé to byl první zápas na tak velkém hřišti a s větším počtem hráčů. 
 
Hráči se po celý turnaj moc snažili, drželi se své kombinační hry, kterou se chce náš tým MFK Bruntál prezentovat. Bohužel nás zcela zklamalo zakončení gólových akcí, kdy hráči trestuhodně zahazovali mnoho vyložených šancí ke vstřelení gólů, nebyli jsme zde vůbec efektivní… 
Vždy jsme měli první gólové šance na začátku zápasu na svých kopačkách my, ale bohužel jsme je nevyužili, poté byl soupeř úspěšnější a kluci už se s tímto stavem nedokázali vyrovnat. Hráči nebyli na turnaji v dobrém fotbalovém rozpoložení, někteří hráči zůstali daleko za svými průměrnými výkony… 
Musím pochválit tým Sigmy Olomouc, který hrál kombinační, útočný fotbal, zde nás přehráli o dvě třídy. Všem našim hráčům jsem říkal, ať si z těchto hráčů vezmou příklad, v práci s míčem, v bojovnosti, rychlosti, tvorbě hry. 
Tento turnaj jsme sbírali fotbalové zkušenosti a zjistili jsme, kde máme mezery, kde se zlepšovat, budeme na tom všichni pracovat.
Ale i tak jsme všichni turnaj náležitě užili a odjížděli jsme spokojení s 9. místem. Není vždy důležité vyhrát, ale zúčastnit se. 
 
Soupiska : Chelmecký, Michna, Seidler, Žákovský, Marko, Petr, Jeřábek, Walezcková, Lukeš, Chlubný, Škultéty, Krajčovič.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO