ZÁPASY OKRESNÍ PŘEBORPRVNÍ ZÁPAS VE VALŠOVĚ

20 dubna, 2022by mfkbruntal0

Po zimní přestávce tým mladších žáků MFK Bruntál odehrál mistrovské utkání na domácím hřišti ve Valšově proti Jindřichovu. Hráči se na něj moc těšili, bylo to vidět i ve hře, kdy se snažili kombinovat, dávat mnoho gólů, ale terén ještě nebyl ideální po zimní pauze, tudíž se nám mnoho útočných, gólových akcí a herních kombinací nepovedlo. 

To nám ale vůbec nevadilo, kluci se nenechali odradit a oslabenému Jindřichovu, který dojel s minimem hráčů ke hře nasypal nemalou velikonoční nadílku v poměru 22:1. V dalším mistrovském utkání nás čeká opět tým Jindřichova, sice v jejich domácím prostředí, ale věříme, že předvedeme opět kvalitní výkony a zvítězíme. 

Hráče jsme opět střídali na herních postech, aby jsme podpořili jejich univerzálnost. Hráčům děkuji za předvedený výkon v chladném a větrném počasí. 
 
Sestava : Chelmecký, Seidler, Michna, Marko, Žákovský, Kocián, Chlubný, Salpini, Lukeš, Schuster, Červinka, Jedlička, Walezcková. 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chceš být jedním z nás?Dojdi se podívat na náš trénink !

O MFK BRUNTÁL

90_10_logo

Nově vzniklý fotbalový klub, který staví na nových fotbalových hodnotách a principech. Klub vznikl odchodem 10 trenérů a 53 mladých fotbalistů z FC Slavoj Olympia Bruntál.

© copyright 2021 by MFK Bruntál, z. s. marek.jelinek.ml@gmail.com

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ANO